İpek Yolu Haber Ajansı

Büyük Birlik Partisi il başkan vekili Akın Çalışıcı ve yöneticiler, AK Parti, CHP ve Yeniden Refah Partisi yöneticilerini ağırladı.

Büyük Birlik Partisi Gaziantep il binasında gerçekleşen bayramlaşmada misafirleri il başkan vekili Akın Çalışıcı ve il yönetim teşkilatı karşıladı.

 Çalışıcı’ya, teşkilat başkanı İbrahim Kızılaslan, Şehitkamil İlçe Başkanı Fatih Karaduman, Şahinbey İlçe başkanı Mesut Korkmaz, il başkan yardımcıları ve tüm parti mensupları eşlik etti. Yoğun bir gün geçiren BBP teşkilatına AK Parti il başkanlığı yöneticileri, CHP il başkanlığı yöneticileri ve Yeniden Refah Partisi il başkanlığı yöneticileri ziyarette bulundular.

AKIN ÇALIŞICI TEŞEKKÜR ETTİ

Yapılan bayramlaşma ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren il başkan vekili Akın Çalışıcı, “31 Mart yerel seçimlerimizi yakın zamanda geride bıraktık. Seçilen tüm siyasilerimize başarılar diliyorum. Biliyorsunuz bayramların birleştirici, samimi bir ortamı olur. Diğer parti yöneticilerini il başkanlığında misafir etmekten duyduğumuz memnuiyeti dile getirmek istiyorum. Önemli olan halkımıza milletimize hizmet vermektir. Bugün burada yaşanan bayramlaşmada hizmet için bir arada olduğumuzu ve hepimizin birlik bütünlük içinde hareket edeceğimi düşünüyorum. Ben bizleri ziyaret ederek onurlandıran tüm parti temsilcilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.   

 

HABER:HÜLYA TAKTAKLAR

Haberler

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz