İpek Yolu Haber Ajansı

BAŞKAN TAHMAZOĞLU AİLE ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Mavikent Mahallesi’nde ikamet eden Orhan ve Karabiber ailelerine misafir oldu.

Vatandaş odaklı yönetim anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Başkan Mehmet Tahmazoğlu, her fırsatta vatandaşlarla bir araya geliyor. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Mavikent Mahallesi’nde ikamet eden Karabiber çiftinin ve kendisini sosyal medyadan evine davet eden Zerrin Zehra Orhan’ın evine misafir oldu.

VATANDAŞLARIMIZIN MUTLU OLMASI BİZLERİDE MUTLU EDİYOR

Başkan Mehmet Tahmazoğlu Zerrin Zehra Orhan’ın daveti üzerine ziyarette bulunduklarını belirterek, “Zülbiye Teyzemizi ve bizleri sosyal medya üzerinden davet eden Zerrin Zehra kızımızın evlerine misafir olduk. Bizlere evlerinin kapılarını açtılar. Sık sık ilçemizdeki vatandaşlarla evlerinde veya dışarıda bir araya geliyoruz. Onların yaptığımız çalışmalardan memnu olması bizleri bizleri de mutlu ediyor” dedi.

BAŞKANA TEŞEKKÜR ETTİLER

Orhan ve Karabiber ailelerinin bireyleri ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, "Başkanımızdan Allah razı olsun. Her zaman yanımızda olarak desteklerini esirgemediler. Hizmetleriyle her zaman yüzümüzü güldürüyor. Allah onu başımızdan eksik etmesin" diye konuştular.

 

HABER:HÜLYA TAKTAKLAR

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz