İpek Yolu Haber Ajansı

BAŞKAN TUTUK TRABZONSPOR’LULARIN MİSAFİRİ OLDU

BAŞKAN TUTUK TRABZONSPOR’LULARIN MİSAFİRİ OLDU

Yalova Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Mustafa Tutuk, Trabzonsporlular Derneği ve Gurbetçi Gençler Taraftarlar Grubunun misafiri oldu.

Trabzonsporlular Derneği ve Gurbetçi Gençler Taraftarlar Grubu ziyaretinde Başkan Tutuk’u, AK Parti Belediye Meclis Üyesi Adayları’da yalnız bırakmadı. Coşkulu bir karşılama ile karşılanan Başkan Tutuk, ardından taraftarlarla bir araya gelerek karşılıklı olarak sohbet etti ederek görüş ve taleplerini aldı.

Herkesin gönlünde bir aslan yattığını belirten Başkan Tutuk: “Öncelikle sizlerin misafiri olarak burada bulunmaktan onur duyuyorum. Sizlerde ülkemizin köklü kulüplerinden ve başarılara imza atmış Trabzonspor’a gönül vermiş taraftarlarsınız ve şehrimizde uzun yıllardır ikamet etmektesiniz. Yapmış olduğunuz faaliyetleri ve etkinliklerinizi takip ediyorum. Bizde elimizden geldiği kadarıyla sizlerin yanından oluyoruz. Herkesin gönlünde bir aslan yatar. Benim gönlümde öncelikle Yalovaspor var. Her gittiğim dernekte ve etkinlikte şuanda hedefleri büyük olan Yalovaspor maçlarına herkesi davet ediyorum. Sizleri de bu vesileyle Yalovaspor maçlarında görmek isteriz” dedi.

Gençlerin taleplerine olumlu yanıt veren Başkan Tutuk, büyük alkış aldı.

 

 ipek yolu haber

mmustafa doğan

 

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz