İpek Yolu Haber Ajansı

SARIYER’DE HIRSIZLARLA BİR OLUP ÇALIŞTIĞI İŞ YERİNİ SOYDU.

Sarıyer’de bir depoda geçtiğimiz hafta meydana gelen olay iddialara göre şöyle yaşandı. İş yerine gelen hırsızlar iddiaya göre güvenlik görevlilerini uyku ilacı ile uyutup daha sonra, 250 bin liralık bakır hurdayı kamyonete yükleyerek kaçtı.

Giderken de güvenlik kameralarını bile söküp götürdüler. Sabah iş yerine giden patron görevlileri uyandırınca soyulduğunu anladı.

İhbar üzerine olay yerine giden Sarıyer Asayiş Büro Amirliği ekipleri 3 güvenlik görevlisinin aynı anda uyuması ve kapının zorlanmamasından şüphelendi. Görevlilerin 3’ünü de çapraz sorguya aldı. Sorguda içlerinden biri çözüldü. Hırsızlarla iş birliği yapıp önce mesai arkadaşlarını ilaç ile uyuttuğunu daha sonra hırsızlara yardı edip onlar gidince kendisinin de ilaç içerek soygun süsü verdiğini anlattı.

Bunun üzerine çalışmalarına devam eden polis ekipleri, 2 şüpheliye daha ulaştı. Gözaltına alınan 3 hırsız Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliğindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 3 şüpheli çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.


HABER: Özkan Güli 

İPEKYOLU HABER İSTANBUL


Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz