İpek Yolu Haber Ajansı

İYİ Parti Çiftlikköy İlçe Başkanı Bora Yalçın’ın Basın Açıklaması;


 

 

Çok Değerli Vatandaşlarımız, Çiftlikköy AKP’li Belediye Başkanlığının 2014ve 2019 yılı seçim vaatlerini takip etmeye devam etmeye devam ediyoruz.Ancak görüyoruz ki vaatlerin gerçekleşmesi Allah’a kalmış…Çok uzun ve geniş sahil bandı bulunan ilçemizde, seçim vaatlerinde enbüyük hayalleri ada yapmak, 200 sandal için Balıkçı Barınağı yapmak olanÇiftlikköy Belediye Başkanlığının bugüne kadar en ufak bir girişimdebulunmadığını ve bu vaatlerin de diğerleri gibi 2023 seçim vaatlerinde yinekarşımıza konulacağı görülmektedir.

 

Zaman zaman suların çekilmesine bağlı olarak denizde meydana gelenadacıklar bu hizmetlerin doğa olaylarına bağlı olduğunu bizegöstermektedir.Ne iş ile uğraştığını bilmediğimiz! AKP’li Çiftlikköy Belediye Başkanlığınınvatandaşlarımıza vaat ettiği hizmetleri doğa olaylarına bıraktığı esindir.

 

Sahilde oluşan yosunların temizlenmesi için zaman zaman kepçe vekamyon ile yapılan temizlik ise yakın zamanda sahilde kumbulamayacağımızın bir göstergesidir. Zira yosun diye kamyonlara atılmakiçin yüklenen malzemenin maalesef büyük bir çoğunluğu kumdur. Hizmetbeklediğimiz Doğa’yı, bu şekilde ilkel ve göstermelik çalışmalarla tahripetmek de işin başka bir üzücü tarafıdır.Suların Çekilmesi ile gerçekleşen adacıklar, vaat edilen Hayal Ada, 200sandal Balıkçı Barınağı vaatlerine cevap verirken, yağan yağmur, kar,esen rüzgâr vb. doğa olaylarının hangi vaatlerin yerine gelmesine katkısağlayacağını merakla bekliyoruz.

 

Sözün özü; AĞLANACAK HALİMİZE GÜLÜYORUZ…

 

Sevgili Çiftlikköy’üler, sizleri KADERCİ OLMAMAYA davet ediyorum.


HABER: M.MUSTAFA DOĞAN 

İPEKYOLU HABER YALOVA

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz