İpek Yolu Haber Ajansı

12 Nisan Koç Burcu Yeni Ayı


12 Nisan Pazartesi Günü 22 derece Koç burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay ile girişimciliğimizi ön plana çıkaracak. Yeniayın mars ve Jüpiter ile uyumlu açısı Venüs ile kavuşumu olacak. Eğitim, yayıncılık, ticaret, ikili ilişkiler, bir şeyleri başlatmak adına çok güzel enerjiler bizimle olacak. 14 Nisan da Venüs yönettiği burca Boğa’ya giriş yapıyor. İkili ilişkilerde sağlam ve kalıcı adımlar atmak için çok uygun.

 

Yükselen Koç

Sevgili koç burçları bu yeniay sizin burcunuzda gerçekleşiyor. 22 ve 25 derecede gezegeniniz varsa etkisini çok fazla görürsünüz. Yeni ay yeni başlangıçlar demektir ve size kişisel yenilikler sunuyor. Dış görünüşünüzde imaj değişikliğine sıcak bakabilirsiniz. Bu zamana kadar başlatamadığınız işlerinizi başlatabilir hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz. Parasal anlamda yüzünüzü güldürecek fırsatlar çıkabilir.

 

Yükselen Boğa

Sevgili boğa burçları bu dönem içinize kapanmış olabilirsiniz. Yeni ay sizin bilinçaltınızı iç görü dünyanızı yansıtan evinizde gerçekleşiyor. İzole olup insanları dışarıdan izleme vakti. Bu yeniay sizin bilinçaltınızı şifalandırmak için geliyor. Sağlığınızla ilgili sıkıntılarınız varsa olumlu yönde çözüme kavuşuyor. İç dünyanıza yönelin şifa orada. Kendinize vakit ayırın bol bol meditasyon ve dua size çok iyi gelebilir.

 

Yükselen İkizler

Sevgili İkizler burçları bu yeniay sizin 11. evinizde gerçekleşiyor. İşinizle ilgili projeleri duyurmak, yaymak için uygun bir dönem. Size destek olacak kişiler ile bir araya gelebilirsiniz. Sosyal alanda hareketleneceğiniz bir dönem. Yeni insanlar, arkadaşlar ve gruplar size çok iyi gelecek. Çalışma alanlarınızda size çok güzel kazançlar geliyor.

 

Yükselen Yengeç

Sevgili Yengeç Burçları bu yeni ay sizin kariyer evinizde gerçekleşiyor. Maddi manevi her türlü destek için uygun bir dönem. Yeni bir işe başlamak, iş başvurusu yapmak, zam istemek için uygun. Geleceğinizle ilgili güzel bir dönem sizleri bekliyor. Motivasyonunuz yüksek olursa önünüze kimse geçemez.

 

Yükselen Aslan

Sevgili Aslan burçları bu yeni ay size uzak yolculuklar, yayıncılık, eğitim gibi konuları gündeminize getirebilir. Reklamlarınızı yaymak için güzel enerjiler mevcut. Uzak akrabalarınızdan haber alabilir. Gitmek istediğiniz yere gidebilirsiniz. Akademik konular, vize pasaport gibi başvurularınız için çok uygun bir dönem.

 

Yükselen Başak

Sevgili başak burçları bu yeni ay sizin 8.evinize gerçekleşiyor. Gündeminizde para konuları aktif olacak. Eşinizin parasında güzel gelişmeler olabilir. Beklediğiniz paralarınızı bu dönem alabilir kredileriniz onaylanabilir. Finansal krizleriniz çözülmeye başlıyor. Ortaklaşa yaptığınız işlerde gelirleriniz artabilir.

 

Yükselen Terazi

Sevgili Terazi burçları bu yeni ay sizin ilişkiler, ortaklık evinizde gerçekleşiyor. Bu dönem ortaklık teklifi alabilir yeni bir iş ilişkisine başlayabilirsiniz. Ayrıca var olan ilişkinizi bir üst seviyeye başlamak isteyebilirsiniz. Yeni başlangıçlar için çok uygun bir yeni ay.

 

Yükselen Akrep

Sevgili Akrep burçları yeni ay sizin günlük rutin hayatınızı etkileyen evinizde gerçekleşiyor. Günlük hayatınızda yeni düzenlemelere gidebilirsiniz. Çalışma ortamınız değişebilir. Evcil hayvan edinebilirsiniz. Ayrıca sağlık alanında şifalanacağınız bir dönem. Beslenme düzeninize dikkat edin. Diyete girmek için güzel enerjiler mevcut.

 

Yükselen Yay

Sevgili Yay burçları bu yeni ay size çok güzel enerjiler getiriyor. İlişkisi olmayan yaylar bu yeni ay ile aşık olabilir. Yeni bir flörte başlayabilirsiniz. Ön planda olmak gözükmek sizin için önemli olacak. Çocukları olan yaylar onların gelecekleri için önemli adımlar atabilirler. Keyifli ve güzel bir yeni ay sizinle olsun.

 

Yükselen Oğlak

Sevgili oğlak burçları bu yeni sizin ev, aile yuva alanlarınızda gerçekleşecek. Ev alma satma konuları gündeminizde olabilir. Evde aile ile birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Evinizin içini yeniden dekora etmek tadilat işleriyle uğraşabilirsiniz. Yeni ayın taze enerjileri evinizden içeri giriyor.

 

Yükselen Kova

Sevgili Kova burçları bu yeni ay size bilgi dağıtmaya geliyor. Kardeşlerinizle, yakın çevrenizle bol iletişimde olacağınız bir dönem. Kısa seyahatler gündeme gelebilir. Eğitime yazılmak istiyorsanız bu yeniayın enerjisini kaçırmayın. İlkokul arkadaşlarınızla görüşmeye başlayabilirsiniz. Jüpiter’in etkisiyle bu yeni ay size şanslı güzel fırsatlar karşınıza çıkartabilir.

 

Yükselen Balık

Sevgili Balık burçları yeniay sizin para hanenizi bereketlendirmeye geliyor. Gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Ayrıca kendinize daha fazla değer vermenizi sağlayacak bu yeni ay. Hayatınıza ekstra gelir ekleyebilirsiniz. Enerjiniz paranız bol olsun.

 

Astrolog Rengin AYDIN

Instagram: @astrolojimahallesi

Mail: aydinrengin@windowslive.com

 

**Her şeyin başı gezegendir.

Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

RENGİN AYDIN

RENGİN AYDIN

Jüpiter Balık Burcunda

14.05.2021

Jüpiter Balık Burcunda14 Mayıs 2021 Balık Burcu Başlangıcı28 Temmuz 2021 Kova Burcuna Gerileme...


Devamını Gör
RENGİN AYDIN

RENGİN AYDIN

Venüs İkizler Burcuna Geçiyor

08.05.2021

Venüs İkizler Burcuna Geçiyor   ...


Devamını Gör
RENGİN AYDIN

RENGİN AYDIN

Merkür İkizler Burcunda

08.05.2021

4 Mayıs Salı Saat 05.50’de Merkür kendi yönettiği burca geçiş yapıyor. Merkür, bilgi, iletişim, teknolojik aletlerimiz, yazma, eğitim gibi konularımızı vurgular. Zihinsel açıdan mera...


Devamını Gör
RENGİN AYDIN

RENGİN AYDIN

PLÜTON RETROSU

02.05.2021

Başlangıç 27 Nisan 2021, Saat 23.15 de Oğlak burcunda başlıyor. Bitiş 6 Ekim 2021, 24 derece Oğlak burcunda 21.30 da bitiyor ...


Devamını Gör
RENGİN AYDIN

RENGİN AYDIN

27 NİSAN AKREP BURCUNDA DOLUNAY

27.04.2021

Merhaba arkadaşlar, salı sabahı 06:31 de akrep burcunun 7 derecesinde bir dolunay meydana geliyor. Bu dolunay marstan destek alacak. Herkes bu dolunaydan nasibini alacak. Krizlerle dönüşeceğiz. Bazılarımız kariyer bazılarımız sağlık, ilişkiler konularında sınava tabi tutulacak. Krizleri fırsata çevirm...


Devamını Gör
RENGİN AYDIN

RENGİN AYDIN

Takyon (Tacyon) Nedir?

18.04.2021

Takyon (Tacyon) Nedir?Takyon bir sıfır noktası enerjidir. Sıfır noktası her şeyin doğal halidir. Takyon...


Devamını Gör
RENGİN AYDIN

RENGİN AYDIN

Nisan Ayı Burç Yorumları

03.04.2021

Hoşgeldin Nisan, arkadaşlar yükselen burçlarınıza göre nisan ayının etkilerini yazdım okuyabilirsiniz. ...


Devamını Gör
RENGİN AYDIN

RENGİN AYDIN

28 Mart Terazi Burcunda Dolunay

28.03.2021

28 Mart Terazi Burcunda Dolunay...


Devamını Gör
RENGİN AYDIN

RENGİN AYDIN

Ay Fazları

20.03.2021

Merhaba Arkadaşlar, Bu hafta Ay Fazlarından bahsetmek istiyorum. Gökyüzüne baktığımızda Ay’ı görmek hepimizin hoşuna gider ama Ay’ın büyümesinden küçülmesine kadar olan süreçleri...


Devamını Gör
RENGİN AYDIN

RENGİN AYDIN

Doğum Haritası Nedir?

15.03.2021

Merhabalar, doğum haritası enerjik DNA’mız gibidir. Doğduğumuz andaki gökyüzünün anlık görüntüsüdür.  Yıldızların astronomik konumlarıdır. İlk nefes aldığımız an evrenin enerjileri ile uyum sağladığımız zamandır. Bu h...


Devamını Gör
RENGİN AYDIN

RENGİN AYDIN

13 Mart Balık Burcu Yeni Ayı

09.03.2021

Merhaba Arkadaşlar,...


Devamını Gör
RENGİN AYDIN

RENGİN AYDIN

Boğa&Terazi Burç Uyumu

05.03.2021

...


Devamını Gör