İpek Yolu Haber Ajansı

Nisan Ayı Burç YorumlarıHoşgeldin Nisan, arkadaşlar yükselen burçlarınıza göre nisan ayının etkilerini yazdım okuyabilirsiniz. 

Yükselen Koç

12 Nisan Koç Yeniayı, sizi enerjik olarak yüksek tutacak, motivasyonlarınızı yükseltecek güzel enerjiler verecek. Spora başlama kendinizi görünüşünüzü değiştirme durumlarına girebilirsiniz. Bu yeni ay size yeni işler fırsatlar getirecek. Venüs yen bir yeniay olduğu için bu size çok iyi gelecek. Merkür’ün arka planda hareket etmesi arkanızdan iş çeviren konuşan insanlara dikkat etmenizi öneriyor. Ancak 4 Nisandan sonra her şey önünüze serilecek gizli saklı her şey ortaya çıkabilir.

 14 Nisan Venüs para hanenizdeki boğa burcuna geçiş yapıyor. Parayla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Bereketiniz artıyor. 

23 Nisan Mars Yengeç burcuna geçiyor. Sizin ev aile yuva hanenizde bazı gerilimlere aksiyonlara neden olabilir. Ev alım satım işlerinde sorunlara dikkat. 

27 Nisan Akrep Burcu Dolunayı sizin yatırımlar, krediler borçlar evinizde gerçekleşiyor. Bu konularda harekelenmeler başlayabilir.

Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle…

 

Yükselen Boğa 

12 Nisan Venüs yen Koç Yeniayı sizin 12.evinizde gerçekleşecek. İletişim sorunlarınızın olduğu bu dönem biraz inzivaya çekilebilirsiniz. Dua, meditasyon, spritüel konulara yönelmeniz daha doğru olacak.  Eşinizle ortağınızla para konusu yüzünden biraz gerginlikler yaşayabilirsiniz. 

14 Nisan Venüs Boğa burcuna geçiyor. Güzellik, sanat, para, sevgi hayatınızda ön planda olacak. 23 Nisana Mars Yengeç burcuna geçiyor. Yakın çevrenizle olan iletişiminiz biraz zorlu gergin geçebilir. Kardeşlerinizle sorunlarınızı büyütmeyin. 27 Nisan Akrep Burcu Dolunayı sizin ilişkilerinizi sınayabilir. Miladı dolanlar hayatlarınızdan çıkacak.

Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle…

 

Yükselen İkizler 

12 Nisan Koç Yeniayı ile sizin sosyal çevrenizde hareketlenmeler görülebilir. İşten gelen kazançlarınızda artışlar görülebilir. Venüsyen yeni ay size maddi kazançlarınızda değişikler gösterebilir. Dernek, kulüp gibi yerlerde çalışmak isteyebilirsiniz. 14 Nisan Venüs Boğa burcuna geçiş yapıyor. Sağlık sorunlarınız varsa düzelecek. Ruhsal konulara yönelebilirsiniz. Güneşin boğa burcuna geçmesi ile sizi biraz inzivaya çekebilir.

23 Nisan Mars Yengeç burcuna geçiyor. Sizi para konularında sınayabilir. Fazla harcamalara dikkat edin bu dönem harcamalarınız artabilir.

27 Nisan Akrep Burcu Dolunayı sizin sağlık eviniz ve günlük rutin hayatınızı yöneten evde gerçekleşecek. Altınızda çalışan elemanlar, kiracılarınızla olan bağlarınızı koparabilirsiniz. Kilosuyla sorunları olanlar için diyete yönelebilir.

Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle…

 

Yükselen Yengeç 

12 Nisan Koç Yeniayı sizi kariyer, iş alanlarınızda daha görünür yapacak. Yeni iş teklifleri alabilir terfi edebilirsiniz. Başarılı olacağınız bir ay sizi bekliyor. 

14 Nisanda Venüs’ün 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesi ile sosyal çevreniz hareketleniyor. Umut dolu bir ay sizi bekliyor. Kadınlardan destek göreceğiniz, para konularında şanslı olacağınız bir ay olacak.

23 Nisan Mars Yengeç burcuna geçiyor. Kendinizi daha aktif cesaretli hissedebilirsiniz. 

27 Nisan Akrep Burcu Dolunayı sizin sürüncemede kalan aşk, flört gibi durumlarınız sonlanabilir. Çocuklarınızın sağlığı ile ilgilenmek zorunda kalabiliriniz. Bu ay borsa işleri için uygun değil. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle…

 

Yükselen Aslan 

12 Nisan Koç Yeniayı sizi yeni bir eğitime başlatabilir. Uzak yolculuklara çıkmak, medya, internet, yayıncılık alanlarında kendinizi gösterebilirsiniz. Farklı kültürden insanlarla iş yapabilirsiniz. Tatile çıkmak isteyebilirsiniz.

14 Nisan Venüs’ün 20 Nisanda Güneşin Boğa burcuna geçmesi ile kariyer hayatınızda canlanmalar olacak. Yeni işler kapıda.

23 Nisan Mars Yengeç burcuna geçiyor. Ruhsal konulara yönelebilir. İçsel çatışmalar yaşayabilirsiniz. 27 Nisan Akrep Burcu Dolunayı sizi evinizden taşıyabilir. Evinizi değiştirebilirsiniz. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle…

 

Yükselen Başak

12 Nisan Koç Yeniayı sizin 8.evinizde gerçekleşiyor. Eşinizin parası, ortağınızın parası ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Vergi, miras, nafaka konularında güzel gelişmelerin olacağı bir ay. Bu yeni ay ile başkalarında destek göreceksiniz.

14 Nisan Venüs’ün 20 Nisan Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle yurt dışı, medya, yayıncılık, online işleriniz için uygun bir ay. Önemli görüşmeler, felsefi, dini konular ilginizi çekebilir.

23 Nisan Mars Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Sosyal çevrenizden arkadaşlarınızla problemler olabilir. Bazı insanlar ile bağlarınızı koparabilirsiniz.

27 Nisan Akrep Burcu Dolunayı sizin 3.evinizde gerçekleşecek. Kardeşleriniz aranızda bazı sorunlar olabilir. Ilımlı olmakta fayda var. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle…

 

Yükselen Terazi  

12 Nisan Koç Yeniayı sizin ilişkiler evinizde gerçekleşiyor. Var olan ilişkilerinizi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar için yeni biriyle tanışabilir bu ay.

14 Nisan Venüs’ün 20 Nisan Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle ortaklık konularında ve sağlık konularında güzel gelişmeler olabilir.

23 Nisan Mars Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Kariyer alanında duygusal konulara yer vermeyin. İş, kariyer alanında bazı tartışmalardan uzak durun.

27 Nisan Akrep Burcu Dolunayı size para konularında bazı sıkıntılar verebilir. Bütçenize harcamalarınıza dikkat edin bu dönem. Parasal konular ön planda olacak bu ay. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle…


Yükselen Akrep

12 Nisan Koç Yeniayı sizin çalışma evinizde gerçekleşiyor. Çalışma arkadaşlarınızdan destekler görebilirsiniz. Diyet, spor yapabilirsiniz. Sağlığınıza önem gösterin bu ay. 

14 Nisan Venüs’ün 20 Nisan Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle daha görünür hala geleceksiniz. Ortak edinebilirsiniz. İkili İlişkiler içinde güzel bir dönem. 

23 Nisan Mars Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Yeni bir şeyler başlatabilirsiniz. Uzak akrabalarınızla tartışmalardan kaçının.  

27 Nisan Akrep Burcu Dolunayının sizin burunuzda gerçekleşmesi ile kendinize yeni bir yol çizeceksiniz. Her şeyin farkında olacağınız bir dönem. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle…


Yükselen Yay 

12 Nisan Koç Yeniayı sizin aşk evinizde gerçekleşiyor. Merkür’ün koç burcuna geçmesi ile sizi çok güzel desteleyecek. Partneri olmayan kişiler için aşk geliyor. 

14 Nisan Venüs’ün 20 Nisan Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle çalışma alanınız canlanıyor. Eleman arayanlar, iş arayanlar bu ay bulabilir. Sağlığınızla dış görünüşünüzle ilgilenebilirsiniz. 

23 Nisan Marsın Yengeç burcuna geçmesiyle borçlarınızla, kredilerinizle ilgili sıkıntılar çıkabilir. İçsel gerilim yaşayabilirsiniz ama bu durum geçicidir.

27 Nisan Akrep Burcu Dolunayı ile kendinizi inzivaya çekebilir. Dua meditasyona yönelebilirsiniz. İç sesinizi dinleyin bu dönem ruhunuzu dinlendirin. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle…

 

Yükselen Oğlak

12 Nisan Koç Yeniayı sizin ev aile yuva alanınızda gerçekleşiyor. Bu dönem taşınmak, yer değiştirmek isteyebilirsiniz. Gündeminiz aile ile olan ilişkileriniz. Bu dönem fazla sorumluluk alabilirsiniz.

14 Nisan Venüs’ün 20 Nisan Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle aşık olabilir hayatınıza yeni biri girebilir. Çocuk için güzel bir ay sizi destekliyor. 23 Nisan Marsın Yengeç burcuna geçmesiyle ikili ilişkilerinizde dikkat etmenizi kavga tartışmalardan uzak durmanızı öneriyorum.

27 Nisan Akrep Burcu Dolunayı bazı arkadaşlarınızla aranızda sıkıntılar çıkarabilir. Sakin kalmalısınız. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle…


Yükselen Kova

12 Nisan Koç Yeniayı sizi yeni bir eğitime başlatabilir. Zihinsel konulara merakınız artabilir. Kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Kardeşlerinizle aranız bozuk ise bu dönem güzel gelişmeler olabilir. Yakın çevrenizle ilişkileriniz artacak odak noktanız olacak. Öğrenme öğretmen gibi konular gündemiz de olacak. Merkür’ün koç burcuna geçmesi sizin iletişim trafiğinizi artıracak. 

14 Nisan Venüs’ün 20 Nisan Güneşin Boğa burcuna geçmesiyle aile için varsa huzursuzluklar çözüme kavuşacak. Evinizi süsleyebilir. Dekorasyon işleriyle uğraşabilirsiniz eviniz için.

27 Nisan Akrep Burcu Dolunayı sizin kariyer evinizde gerçekleşiyor. Zar zor giden işiniz bu dönem bitebilir. Otoriter figürlerle tartışmamaya dikkat edelim. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle…

 

Yükselen Balık

12 Nisan Koç Yeniayı sizin para evinizde gerçekleşiyor. Parayla ilgili güzel gelişmeler olabilir. Emeklerinizin karşılığını alacağınız bir dönem.

14 Nisan Venüs’ün 20 Nisan Güneşin Boğaya geçmesiyle kardeşleriniz ortaklaşa iş yapıp para kazanacağınız bir zaman. yakın çevrenizle güzel gelişmeler olabilir. 23 Nisan Marsın Yengeç burcuna geçmesi ile yeni bir hobi edinebilirsiniz.

27 Nisan Akrep Burcu Dolunayı ile yurt dışı bağlantılı işlerinizi büyütebilir. Vize pasaport başvurularınız olumlu sonuçlanabilir. Uzaklardan haber bekliyorsanız beklediğiniz haber gelebilir. Güzel bir ay geçirmeniz dileğiyle…

 

Astrolog Rengin AYDIN

 

Instagram: @astrolojimahallesi

Mail: aydinrengin@windowslive.com

 

**Her şeyin başı gezegendir.

 

Yorumlar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz

Diğer Yazılar

RENGİN  AYDIN

RENGİN AYDIN

12 Nisan Koç Burcu Yeni Ayı

11.04.2021

12 Nisan Pazartesi Günü 22 derece Koç burcunda bir yeniay gerçekleşiyor. Bu yeniay ile girişimciliğimizi ön plana çıkaracak. Yeniayın mars ve Jüpiter ile uyumlu açısı Venüs ile kavuşumu olacak. Eğitim, yayıncılık, ticaret, ikili ilişkiler, bir şeyleri başlatmak adına çok güzel enerjiler bizimle olacak. 14 Nisan da Ven...


Devamını Gör
RENGİN  AYDIN

RENGİN AYDIN

28 Mart Terazi Burcunda Dolunay

28.03.2021

28 Mart Terazi Burcunda Dolunay...


Devamını Gör
RENGİN  AYDIN

RENGİN AYDIN

Ay Fazları

19.03.2021

Merhaba Arkadaşlar, Bu hafta Ay Fazlarından bahsetmek istiyorum. Gökyüzüne baktığımızda Ay’ı görmek hepimizin hoşuna gider ama Ay’ın büyümesinden küçülmesine kadar olan süreçleri...


Devamını Gör
RENGİN  AYDIN

RENGİN AYDIN

Doğum Haritası Nedir?

15.03.2021

Merhabalar, doğum haritası enerjik DNA’mız gibidir. Doğduğumuz andaki gökyüzünün anlık görüntüsüdür.  Yıldızların astronomik konumlarıdır. İlk nefes aldığımız an evrenin enerjileri ile uyum sağladığımız zamandır. Bu h...


Devamını Gör
RENGİN  AYDIN

RENGİN AYDIN

13 Mart Balık Burcu Yeni Ayı

09.03.2021

Merhaba Arkadaşlar,...


Devamını Gör
RENGİN  AYDIN

RENGİN AYDIN

Boğa&Terazi Burç Uyumu

05.03.2021

...


Devamını Gör