İpek Yolu Haber Ajansı

YTSO Üyelerine Hukuk Danışmanlığı Hizmeti Sunmaya Devam Ediyor.

YTSO Üyelerine Hukuk Danışmanlığı Hizmeti Sunmaya Devam Ediyor.

 

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası (YTSO), Odanın ve üyelerinin karşılaşabileceği hukuki anlaşmazlıkların çözümü amacıyla Hukuk Müşavirliği hizmetini geliştirerek devam ediyor.

Üyelerine yönelik hizmet kapsamını genişletmek için çalışmalarını sürdüren YTSO, Odaya hâlihazırda üye olan ve yeni üye olacak işletmelerin ihtiyaç duyabileceği hukuki işlerde destek olmak amacıyla NORM Avukatlık & Arabuluculuk Bürosu ile protokol imzalandı. Bu kapsamda, Odamız üyeleri ticari hayatta karşılaştıkları sıkıntı ve problemlerini Avukatlarımız ile paylaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanacaklardır.

HUKUKİ UYUŞMAZLIKLARA ÇÖZÜM OLACAK

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahsin Becan, “YTSO olarak gerek kendi çalışmalarımızın gerekse Odamız üyelerinin çalışmalarının güvenli ve başarılı bir şekilde sürdürülebilmesi için bu protokolü imzaladık. Odamızı ve üyelerimizi daha da kurumsal bir yapıya büründürebilmek için her gün kendimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. Hızla gelişmekte olan bir ülkeyiz. Dolayısıyla kanunlar, mevzuatlar devamlı güncelleniyor, geliştiriliyor, eksiklikleri gideriliyor. İşletmelerin ve kişilerin değişiklikleri takip etmesi de haliyle kolay olmuyor. Üyelerimizin firmalarının bugünü ve geleceği için kritik öneme sahip olan hukuki işler süreçleri noktasında oda olarak devreye girerek üyelerimizin hukuki alanlarında konunun uzmanlarından bilgi almalarını sağlamaya çalışacağız.

Bu noktada Odamızca yürüttüğümüz çalışmalarda karşılaşabileceğimiz hukuki uyuşmazlıkların çözümü amacıyla Hukuk Müşavirliği hizmetimizi devam ettiriyoruz. Avukatlar Murat Yılmaz ve Burcu İnce hem Odamızın hem de üyelerimizin ticari hayatta karşılaşabilecekleri hukuki konularda danışmanlık hizmeti verecekler” dedi.

Haftanın her Cuma günü 14.00-17.30 saatleri arasında Oda hizmet binasında bulunan Hukuk Müşavirliği biriminde hizmet verecek olan Avukatlar YTSO üyelerine temel hukuki konularda danışmanlık ve yönlendirme hizmeti verecek.

Danışmanlık talebinde bulunmak isteyen üyelerimiz

Odamızın 0 226 814 12 24 numaralı telefonundan randevu alarak belirtilen tarih ve saatte Oda Hizmet Binasında Hukuk Müşavirine sorularını iletebileceklerdir.ipek yolu haber

mmustafa doğan

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz