İpek Yolu Haber Ajansı

Saadet Partisi Siyasi işler Genel Başkan Yardımcısı GABED Genel Başkanı Fatih Demirtaş’ı ziyaret etti

GABED’e önemli ziyaret
Saadet Partisi Siyasi işler Genel Başkan Yardımcısı ve 20. Dönem Kırşehir Milletvekili Cafer Güneş, Gazeteciler ve Basın Emekçileri Derneği (GABED) Genel Başkanı Fatih Demirtaş’ı ziyaret etti. 
Gaziantep’e yaptığı ziyaret kapsamında Gazeteciler ve Basın Emekçileri Derneği (GABED) Genel Başkanı Fatih Demirtaş’ı Saadet Partisi İl Başkanı Mehmet İslam ve beraberindeki heyetle birlikte ziyaret eden Milli Görüşçüler Başkan Fatih Demirtaş’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak görevinde başarılar dilediler. 

TÜM TÜRKİYE’DE SAHADAYIZ
Saadet Partisi Siyasi işler Genel Başkan Yardımcısı ve 20. Dönem Kırşehir Milletvekili Cafer Güneş, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcıları olarak tüm Türkiye’de sahada olarak İl Divan Toplantılarına katıldıklarını ifade ederek, “Tüm Türkiye’de olmak üzere İl Divan toplantılarına katılarak, İl Başkanlıklarının çalışmalarını yerinde inceliyoruz. Bilhassa gençlerin yanında olarak destek olmaya çalışıyoruz. Z kuşağının yanında batının karşısında durmaya devam edeceğiz” dedi.HABER: ZEYNEP DEMİRKIRAN
İPEK YOLU HABER/ MERKEZ

Yorumlar

Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Yorum Yaz